0212 256 64 82 - 0545 651 28 78
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız
07 Temmuz 2017
284 kez görüntülendi
Adrenalin Pulse Id

ADRENALİN PULSE ID DEDEKTÖR

DERİN PULSE SİSTEM 2017 MODEL

Ürün Açıklaması

Adrenalin Dedektör tarafından geliştirilen ID Pulse Dedektör fiyatları ve ferformans açısından en üst seviye define dedektörüdür. Adrenalin Pulse Dedektör farklı 2 mod içermektedir. Dedektör Metal tespit modu metalin cinsini ve derinliğini lcd ekranda rakamsal veri olarak belirtebilmektedir. Boşluk arama modu boşluğun ebatını lcd ekranda grafik şekil yardımı ile belirtebilmektedir. Adrenalin Dedektör’ün gelişmiş özelliklerini size çok keyifli ve kolay kullanım rahatlığı ile sunabilen ilk define dedektörü modelidir. Özellikle hiç dedektör kullanmamış kişiler ve amatör kullanıcılar dahi sadece 5 dakika içerisinde Adrenalin Dedektör Pulse ID’ nin tüm özelliklerini öğrenebilecek ve dedektörün kullanımından keyif alacaktır.

Pulse ID Derin Arama Dedektörü zeminin ne kadar mineralize olduğuna bakmaksızın, zorlu çevre koşullarında bile en iyi sonuçları sağlar.

Operatör hataları ya da yakındaki metal nesnelerden gelen aşırı yük sinyalleri gibi veya çevresel koşulların neden olduğu hatalar, anında fark edilebilir.

Dedektör daha ufak arama başlıkları ile kullanılabilir, ancak derin arama işlevi esas olarak en az 6 cm x 6 cm ebadından daha büyük metal nesneler için geliştirilmiştir.

Bu nedenle derin aramalarda en iyi sonuca ulaşmak için 1 m x 1 m ya da daha büyük çerçeveler kullanılmalıdır.

Adrenalin Dedektör tarafından geliştirilen yeni yazılım öncelikle kullanım kolaylığı sunar, son derece hassas çalışır.

Adrenalin Dedektör yalnız birkaç kontrol düğmesi ile yeni başlayanlar, mühendisler, jeologlar, arkeologlar, bilim insanları ve daha pek çokları için araştırma işlemini zevkli hale getirir.

 

Pulse dedektör kullanıcıları çoğunlukla dökülen atıklar, göktaşları, patlamamış mühimmat ya da kayıp uçakları araştırırlar. Gereksiz işlevler ile operatörün aklı karışmaz.

Pulse Id define dedektörü pratik kullanımı kolay anlaşılır türkçe menüsü sayesinde lcd ekran yardımı ile kullanıcısına ayrıntılı bilgi verebilen numerik hedef iletkenlik sınıflandırma özelliği, define ve hazine aramaları sırasında tespiti yapılan muhtemel iletkenlik maden türü ile ilgili referans kabul edilebilecek ilave bilgiler vermek için belirli bir yoğunluk ile her bir sinyalin anaforlu akım gecikmesini görüntüler

METAL ARAMA MODU:

Adrenalin Dedektör Pulse ID, çok gelişmiş ve aynı zamanda çok kolay kullanıma sahip bir define dedektörüdür. Gelişmiş metal ayrım özelliği sayesinde derinde bulunan hedeflerin metal cinsini hiçbir işlem yapmadan 0-99 rakansal değerler arasında size bildirecektir. Dedektör tespit edilen hedefin derinliğini metre ölçü biriminden rakamsal değer olarak lcd ekranda kullanıcısına bildirmektedir.

METAL İLETKENLİK DEĞERLERİ:

Metal Değerleri
00-40 Bakır,Pirinç,Bronz
40-50 Gümüş,Alininyum,Büyük Altın
50-70 Demir,Çelik
65-88 Karışım Metal (Teneke),Kurşun
89-98 Küçük Altın,Platin, Parlak Metaller (küçük)

 

BOŞLUK ARAMA MODU:

Adrenalin Dedektör tarafından geliştirilen Düşük Frekanslı Ground Penetrating Radar özelliği sayesinde ilk defa bir metal dedektör açık veya kapalı olan mezar, mahsen, tünel gibi boşlukları lcd ekranda grafik şeklinde tespit edebilmektedir.

Ürün Resimleri

Ürün Videoları

Nasıl Satın Alabilirim?
Adrenalin Pulse Id Dedektörün Fiyatı Ne Kadar?
Adrenalin Pulse Id Fiyatı : 5.000.-TL
Taksitle Nasıl Satın Alabilirim?
Kredi kartınız ile peşin fiyatına 6 taksit olarak www.megadedektor.com online alışveriş sitemiz üzerinden güvenle satın alabilirsiniz
Nakit Ödemelerde İndirim Fırsatı
Peşin Alımlarda ve nakit ödemelerde %5 iskonto uygulanmaktadır

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?