0212 256 64 82 - 0545 651 28 78
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Fast Aqua M300 Su Kaçak Dedektörü

27 Eylül 2017
310 kez görüntülendi
Fast Aqua M300 Su Kaçak Dedektörü

FAST AQUA M300

SU KAÇAK DEDEKTÖRÜ

 

Ürün Açıklaması

– Küçük kaçakların tespitinde ve PVC boru takip sisteminde yanıltmayı en aza düşüren piramit modu takip ve tespit sistemi

– Dışarıdan gelen yabancı sesleri en aza düşürmek için 256 analog ve dijital filtre seçeneği

– Otomatik filtreleme ve manüel filtre artırma fonksiyonu

– Binlerce kaçak sesini kaydedip dinleme ve karşılaştırma özelliği

– Gaz kaçağı tespit etme özelliği

– PVG modeli ile kombinasyonu sayesin de PVC dahil tüm boruları tespit ve takip edebilme yetisi

– Gün ışığında görülebilen, LED arka ışıklı, renkli, dokunmatik ekran

– Kolay kullanım menüsü

Dinleme ile Akustik Sızıntı Tespiti

Ekrandan alacağınız net ve kısa bir görüntü, sızıntıyı tespit etmenizi etkin bir şekilde destekler. Ayarlanabilir 256 bağımsız ve otomatik filtre ayarı, gürültü kirliliğini etkin bir şekilde azaltır ve en iyi sonuçları size sunar. Otomatik olarak artan filtreler sayesinde en küçük sızıntılar bile kesinlikle tespit edilecektir.

İzleyici Gaz Yöntemi ile Tespit

En gelişmiş filtreler bile seslerin karışmasını baskılayamazlar çünkü bazı sızıntılar sadece bir dereceye kadar duyulabilir. Bu sebeple Aqua M-300D sızıntının yerini belirlemek için son teknoloji izleyici gaz yöntemiyle donatılmıştır (%5 Hidrojen %95 Nitrojen). Uluslar arası dernekler (DVGW, IWA, AWWA vb) tarafından yıllardır kanıtlanmış, güvenilir ve kabul edilmiş metot ilk kez şimdi bu akıllı kombinasyonla kullanıma hazırdır.

PWG ile Plastik Boru İzleme

Plastik boruları tespit etme hala büyü bir problemdir. Aqua M-300D’nin PWG ile kombine edilmesi zemindeki radar ve fiberglas tespit sondaları gibi geleneksel sistemlerle mükemmel bir uyum gösterir. Plastik boruları tespit etmek tüm dünyanın olduğu gibi sizin de sorunuz ise bu kombinasyonun tamamlayıcısı PVG’yi aşağıdaki linkten inceleye bilirsiniz.

Yapay zeka mı? – Hayır ama bir çok Yenilik!

Arka planda akıllı algoritmalar aracılığıyla belirlenen piramit modu sızıntıya ait bilgileri otomatik olarak optimize eder ve böylece sızıntının yeri hakkında eşsiz bir kesinlik sağlar. Bu yenilikçi ve eşsiz ölçüm metotlarının ve 48dB/oktav eğimli benzersiz Çebişev analog filtresinin kullanımıyla gürültü kirliliği etkin bir şekilde bertaraf edilir.

Entegre edilmiş veri kaydedici fonksiyonu, sızıntıyı incelemeye olanak tanır. Bu özellikle çevre gürültüsünün fazla olduğu durumlarda kullanışlıdır. Seslerin kaydedilmesiyle, en fazla bir saat süreyle kaydedip kontrol etmek için boru hattına yaklaşılmasıyla, sızıntının sesi gürültü kirliliğinden güvenli bir şekilde ayrıştırılabilir.

Ürün Resimleri
Ürün Videoları

 

FAST AQUA M-300 SU KAÇAĞI BULMA DEDEKTÖRÜ İÇİN FİYAT TEKLİFİ İSTEYİNİZ

0545 651 28 78 – 0212 256 64 82

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?