0212 256 64 82 - 0545 651 28 78
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Luxor Magnamax Basic Pro Yeraltı Görüntüleme Cihazı

Luxor Magnamax Basic Pro Yeraltı Görüntüleme Cihazı

Luxor Magnamax Basic Pro

Yeraltı Görüntüleme Cihazı

 

Luxor Magnamax Basic Pro modeli 2018 model yeraltı görüntüleme cihazıdır. Bu model ekonomik ve kolay kullanımlı olması bakımından yeni başlayan ve uygun fiyatlı ürün arayan müşterilerimiz için tasarlanmıştır.

Luxor Magnamax Basic Pro demonte dual-35x EMS sensör sistemine sahiptir. Bu yeni nesil 3 eksenli sensör ana kontrol ünitesine takılıp sökülebilen sistemi ile arazide kompact kullanım sağlar.

Yeraltında kalmış ve dedektörlerin tespit edemediği boşluk, arkeolojik kalıntılar, metaller vs. hedefleri elektromanyetik anomalilerdeki değişiklikleri izleyerek tespit edebilirsiniz. Magnamax 3D yazılım ile alınan tüm veriler 3d olarak analiz edilebilir ve hedefler hakkında detaylı bilgi sahibi olunabilir.

Luxor Magnamax Basic Pro yeraltı görüntüleme sistemi olarak Luxor modellerinin başlangıç seviyesi bir ürünüdür. Bu ürün 3 arama moduna sahiptir.

  • Manual Mode : Bu mod seçildiğinde arazi taraması manuel olarak kullanıcı tarafından yapılmaktadır. Her veri için kullanıcının uygulaması gerekir.
  • Auto Mode      : Auto mode seçildiğinde arazi taraması otomatik olarak yapılır. Ana ünite programa verileri otomatik olarak gönderir kullanıcının programa göre hareket ederek arazi taramasını yapması gerekmektedir.
  • Magnetic Mode: Bu mod Luxor yeraltı görüntüleme cihazlarında en son güncelleme ile gelen bir arama modudur. Cihazınız bir dedektör gibi hedef tespitinde sinyal vermektedir.

Tasarım olarak kullanıcının her türlü arazide (kayalık, engebeli, düz vs) rahatlıkla kullanabilmesi için kompact ve ergonomik olarak tasarlanmıştır. Bu sayede arazi koşullarına göre maksimum verim alabileceğiniz bir yeraltı görüntüleme cihazıdır.

Luxor Magnamax Basic Pro modelinin en önemli özelliklerinden biride sadece kulaklık takıldığı zaman ses fonksiyonu aktif hale gelmektedir. Dediğimiz gibi sesi dışarıdan duyulmayacak şekilde arazi koşullarına uygun olarak tasarlanmıştır.

Luxor Magnamax Basic Pro Teslimat Parçaları

  • Ana kontrol ünitesi
  • Dual-35x EMS sensör
  • 3D yazılım yüklü Mini Tablet Bilgisayar
  • Şarj adaptörleri
  • Kulaklık
  • Taşıma Çantası

Sadece ve Sadece Mega Dedektör’de bulabileceğiniz Magnamax Basic Pro ile gücünüze güç katın !!!

FİYATI : 6.250.-TL

Luxor Magnamax Basic Pro Resimleri

 

Luxor Görüntüleme Sistemleri ile Çekilmiş Örnek Görüntüler

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?