0212 256 64 82 - 0545 651 28 78
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Makro Deephunter

17 Mayıs 2017
215 kez görüntülendi
Makro Deephunter

MAKRO DEEPHUNTER DEDEKTÖR

Makro Deephunter Tanıtım

Makro Deephunter 3D dedektör Yüzey, orta ve derin aramalar için özel olarak tasarlanmış define dedektörü

DEFİNE ve TEK PARA DEDEKTÖRÜ BİR ARADA
deephunter®, derin define, boşluk ve tek para dedektörünü tek bir cihazda birleştiren dünyadaki ilk ve tek metal dedektörüdür. Mod 1 (sallamasız) ile büyük defineleri, Mod 2 (sallamalı) ile de tek para ve küçük objeleri inanılmaz derinliklerden tespit eder. deephunter®, tüm kullanıcıların hayallerindeki hızlı ve derin dedektör teknolojisidir.
Kullanıcı tek bir düğme yardımı ile dilediği modu seçerek ister 3D görüntülü, derindeki metal ve boşlukları tespit edebilen bir define dedektörüne, isterse de sesli metal ayrımı yapan, tek para ve takı gibi küçük metallere daha duyarlı ve çok hızlı bir dedektöre sahip olabilir.

MAKRO DEEPHUNTER MOD 1
Sallamasız (non-motion), metal ve boşluk tespiti yapabilen, görüntülü define dedektörü modu
Bu modda sallamasız olarak (non-motion) kullanılan T44 standart arama başlığı (36 x 44 cm) ile diğer detektörlerle daha önceden taranmış bölgelerde bulunamamış olan defineleri rahatlıkla tespit edebilirsiniz.
Ayrıca, daha fazla derinlik isteyen kullanıcılar için tasarlanmış olan T100 opsiyonel büyük arama başlığı (60 x 100 cm) ile de daha büyük hedefleri inanılmaz derinliklerden tespit etme olanağı bulabilirsiniz.
Bu mod amatör ya da profesyonel tüm kullanıcıların rahatlıkla kullanabilmesi için özel olarak tasarlanmış pratik ara yüzlere sahiptir. Bu ara yüzler sayesinde hem tespit ettiğiniz hedefin 3D grafiğini hem de metalin cinsini ve derinliğini ekranda görebilirsiniz.

MAKRO DEEPHUNTER DEMİR ELEME
Tıpkı Mod 1’de olduğu gibi bu modda da demir eleme özelliği kullanılarak demir içerikli (değersiz) ve atık metaller elenir ve sadece değerli metallerin tespiti sağlanır.

3 FARKLI TONDA SESLİ METAL AYRIMI
Mod 2 çok net ve kolay anlaşılır bir metal ayrımı sistemine sahiptir. Tespit edilen metalleri 3 farklı ses tonu ile kullanıcısına bildirir. Demir için kalın tonda, değerli ve altın için ise birbirine yakın 2 ince tonda uyarı sesi verir.

PRATİK VE KOLAY KULLANIM
Mod 2, ister profesyonel ister amatör tüm kullanıcıların kolaylıkla kullanabilecekleri ve hedef tespitinde sadece sesli uyarı vererek çok hızlı arama yapabilecekleri şekilde tasarlanmıştır.

PAKET İÇERİKLERİ
Makro Deephunter Teknik Özellikleri

  • VLF sistem metal dedektörü
  • Çalışma frekansı genel mod 12.5 kHz
  • Çalışma frekansı tekpara modu 17.5 kHz
  • Toprak ayarı manuel

Makro Deephunter Resimleri
Makro Deephunter Videoları

NASIL SATIN ALABİLİRİM
Makro Deephunter Fiyatı Nekadar?
Makro Deephunter dedektör standart paket fiyatı : 5.300.-TL Makro Deephunter pro dedektör fiyatı : 6.400.-TL
Taksitle Nasıl Satın Alabilirim?
Kredi kartınız ile peşin fiyatına 6 taksit olarak www.megadedektor.com online alışveriş sitemiz üzerinden güvenle satın alabilirsiniz
Nakit Ödemelerde İndirim Fırsatı
Peşin Alımlarda ve nakit ödemelerde %5 iskonto uygulanmaktadır

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?