0212 256 64 82 - 0545 651 28 78
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Minelab Gpx 5000

25 Mayıs 2017
256 kez görüntülendi
Minelab Gpx 5000

Minelab Gpx 5000

Altın Arama Dedektörü

 

Minelab Gpx 5000 Tanıtım

Minelab Gpx 5000 dünya’nın en çok satılan altın arama dedektörlerinde bir tanesi.

Özellik afrika ülkelerinde altın madeni yani gold nugget aramak için kullanılan yüksek derinliklerden madenleri tespit edebilen pulse sistem altın dedektörüdür.

Türkiye’de de profesyonel altın para arayıcılarının en çok tercih ettiği altın dedektörü minelab gpx 5000 yüksek fiyatına ragmen işinin hakkını fazlasıyla verebilmektedir.

Minelab GPX 5000 MPS, DVT ve SETA  teknolojileri sayesinde erişilmesi ve bulunmasi en güç işlenmemiş küçük altın parçalarını bile bulabilirsiniz.
Yeni Zamanlama Fonksiyonları Minelab GPX 5000 define cihazını çok yönlü ve becerikli hale getirmiştir. 8 zamanlama fonksiyonunun tek bir dedektörde toplanmış olması 8 ayrı dedektöre sahip olmanız anlamına gelmektedir. Önceki modelde bulunan 5 zamanlama fonksiyonuna eklenen 3 yeni zamanlama fonksiyonu “madeni para / kalıntı”, “maden tuzu/altın” ve “kaliteli altın”dır.
Minelab GPX-5000 Kaliteli Altın arama fonksiyonu çok daha hassas ve derinde arama yapabilme olanağı sağlamaktadır. Böylece kimsenin şimdiye kadar bulamadığı derinlikteki altınlara ulaşabilirsiniz.
Minelab GPX 5000 Maden Tuzu / Altın fonksiyonu maden tuzlu toprak koşullarında bile her boyuttaki altını bulabilme olanağı sağlamaktadır. Bu fonksiyon özellikle plajlarda üstün başarı elde etmektedir.
GPX 5000 Madeni Para / Kalıntı fonksiyonu bereketli toprak koşullarında hiç olmadığı kadar derinde arama olanağı sağlamaktadır.

Geliştirilmiş “zamanlama” fonksiyonları ile çok daha derinlerdeki altını bulabilirsiniz.

Geliştirilmiş “elektronik teknolojisi” her türlü toprak koşulunda yüksek hassasiyetle hedefe ulaşabilme olanağı sağlamaktadır
“6 arama modu” programlar arası kolay geçiş ve arama kolaylığı sağlar. “Genel ve Derin” arama modlarına ek olarak “ Yuksek Madeni ( Hi Mineral )”, “Arazi ( Patch)”, “Değersiz Toprak ( Hi-Trash)” ve “ Yer Tesbit ( Pinpont)”  modları mevcuttur. 6 Arama modu kişisel tercihlere göre ayarlanabilir, istenen şekilde adlandırılabilir.
Geliştirilmiş “Rx Gain” sayesinde GPX 5000 ile çok daha hassas bir şekilde alan taraması yapılabilir ve çok daha yüksek performans elde edilir.
“Otomatik Zemin Tarama” opsiyonu ile dedektörün her türlü toprak koşuluna uyum sağlaması kolaylaştırılmıştır. ( Sabit, İzleme, Hızlı İzleme, Zemin Tipi  ve Hızlı Takip Butonu )
Geliştirilmiş Ses Ayarları sayesinde dedektör kişisel duyma kabiliyetine göre ayarlanabilir. ( Aşamalı ses, ses, yoğun sinyal, cevap, hedef ses, ses limit, sabitleme.
Minelab Gpx 5000 şuanda muadili bulunmayan altın arama cihazdırı. Bu cihaz özellikle ama özellikle altın madeni yani nugget diye tabir ettiğimiz saf, işlenmemiş altınları bulmakta için kullanılır. Cihazın fiyatının yüksek olması genelde defineciler için fiyat yüksek se, yaptığı iş fazladır mantığına dönüşüyor.
Bu cihazı satın almak ile herşey yeni başlamış oluyor. kullanımı için kullanım klavuzları ve Minelab firması tarafından hazırlanmış kullanım videolarını mutlaka izlemeniz gerekir. En önemlisi arazide bol bol pratik yapmanız, Minelab Gpx 5000 ile bütünleşmeniz çok önemlidir.
Minelab Gpx 5000 Resimleri

 

Minelab Gpx 5000 Videoları

 

Nasıl Satın Alabilirim
Minelab Gpx 5000 Fiyatı Nekadar?
Minelab Gpx 5000 fiyatı : bizi arayın
Taksitle Nasıl Satın Alabilirim?
Kredi kartınız ile peşin fiyatına 6 taksit olarak www.megadedektor.com online alışveriş sitemiz üzerinden güvenle satın alabilirsiniz
Nakit Ödemelerde İndirim Fırsatı
Peşin Alımlarda ve nakit ödemelerde %5 iskonto uygulanmaktadır

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?