0212 256 64 82 - 0545 651 28 78
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Whites Spectra V3i

06 Temmuz 2017
263 kez görüntülendi
Whites Spectra V3i

White’s Spectra V3i

2017 MODEL TÜRKÇE MENÜLÜ

Ürün Açıklaması

Amerikan White’s dedektör firmasının en üst model olarak üretmiş olduğu Spectra V3i Türkiye’deki kullanıcılara özel olarak türkçe menü seçeneği ile gelmektedir.

Whites Spectra V3i gerek menü özellikleri bakımından, gerek metal ayrım özellikleri bakımından, gerek de toprak ayarı bakımından şimdiye kadar üretilen en üst özellikli VLF dedektör sistemlerindendir.

Whites firmasının üretmiş olduğu son sistem renkli ekran ve grafik göstergeli define arama dedektörünü sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Mutlaka ofisimize gelip görmenizi tavsiye ediyoruz.

Diğer whites modellerine göre çok geliştirilmiş olan Whites Spectra V3i çok geniş arama programlarına ve kullanıcı programlarına sahiptir. İstenildiği takdir bu porgramlar kullanıcılar arasında bluetooth özelliği ile aktarılabilmektedir.

Kablosuz kulaklık sistemi ile arazide rahatlıkla kullanılabilmektedir ve sizleri kablolalarla ugraştırmamaktadır.

Whites Spectra V3i Genel Özellikleri:

Çok renkli, yüksek çözünürlüklü ekran:
İhtiyacınız olan bütün hedef bilgileri şimdi hem net ve yüksek çözünürlüklü hem de renkli! Daha büyük VDI numaraları, simgeler ve SpectraGraph. -99 ile +99 arasında çok geniş metal ayrım skalası bulunmaktadır.
ZOOM tuşu kullanılarak ekran bilgilerinin büyütülüp küçültülebilmesi. Hem standart renk seçeneklerini kullanabilir hem de kendiniz renk ayarlaması yapabilirsiniz.

3 frekanslı SpectraGraph ekran ve analiz:
Herhangi bir frekansta toplanan bilgilerin açıklamalı bir şekilde ekranda gösterilmesi. Her frekansının gücünün, şekil temelli analizi. 3 frekanslı SpectraGraphher frekans için ayrı bir bar tipi grafik gösterir. Bu mod whites spectra v3i modelinde pinpoint noktalama modunda geçerlidir. Ekran altındaki tetik çekilerek pinpoint modu aktif hale getirilir.

Kablosuz SpectraSound kulaklıkları: Sadece Whites Spectra V3i modeli için tasarlanmıştır. Bölgedeki diğer V3i lerle sinyallerin karışmaması için çok kanallı sistem, tek dedektörü iki kulaklıkla dinleme imkanı. Hedef sinyallerini öğrenmesi olağanüstü bir yapı. Bu kulaklık sadece whites spectra serisi ürünler için kullanıma uygundur.

10 adet yeni Aç ve kullan Program:
Whites dedektör uzmanları tarafından programlanmışlardır. Para, para ve mücevher, tuzlu su sahili, tarihi eser, maden arama, derin gümüş, yoğun çöp, Hi-Pro, Karışık mod Pro ve gök taşı. Bu hazır arama programları ile menü ayarlamaları yapmanıza gerek kalmadan sadece programı seçerek arama imkanınız bulunmaktadır.

3 adet optimize avlama frekansı:
Bir çok hedef arasından hedef ID sini ve performansı en üst seviyeye çıkaran 3 optimum frekans.  Altın için 22.5kHz, Gümüş için 2.5kHz ve genel kullanım için 7.5kHz. En iyi hedef seçeneği için 3 frekansı da aynı anda kullanabilme ya da tek bir frekansla maden arama, tarihi eser arama ya da sahilde kullanabilme özelliği. İsterseniz programlar üzerinden frekansları kendiniz ayarlama imkanına sahipsiniz.

Gerçek-zamanlı ayarlama için canlı kontroller:
Ekranın altındaki kara tahta benzer? canlı kontrol ile bir yandan av yaparken bir yandan da ayar yapabilme. Canlı kontroller ayarlanan programa özgüdür.

Ürün Resimleri
Teknik Özellikleri

  • 3 farklı frekans sistemi ile çalışma
  • VLF sistem dedektör
  • Metal ayrım özelliği
  • Gelişmiş toprak ayar seçeneği
  • Su geçirmez arama başlığı
  • Metal dış gövde
  • Kablosuz kulaklık
  • Hazır arama programları

Ürün Videoları

Nasıl Satın Alabilirim
Whites Spectra V3i Fiyatı Ne Kadar?
Whites Spectra V3i Fiyatı için 0212 256 64 82 - 0545 651 28 78 nolu telefonlardan bizimle irtibata geçebilirsiniz
Taksitle Nasıl Satın Alabilirim?
Kredi kartınız ile peşin fiyatına 6 taksit olarak www.megadedektor.com online alışveriş sitemiz üzerinden güvenle satın alabilirsiniz
Nakit Ödemelerde İndirim Fırsatı
Peşin Alımlarda ve nakit ödemelerde %5 iskonto uygulanmaktadır

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?