0212 256 64 82 - 0545 651 28 78
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Whites Spectra VX3

24 Haziran 2017
199 kez görüntülendi
Whites Spectra VX3

WHİTES SPECTRA VX3

2017 MODEL YENİ VERSİYON

 

Ürün Açıklaması

Whites Spectra VX3 amerikada tasarlanıp üretilmiş yüksek kalite ve fonksiyon özelliğine sahip renkli ekranlı metal dedektörüdür. Whites dedektör firmasının en son elektronik teknolojisi ile üretilmiş Spectra VX3 kullanıcıların en büyük yardımcısıdır.

Spectra serileri, seneler süren araştırma geliştirme faaliyetlerinin, zamanla kalitesi kanıtlanmış üretim ve test tekniklerinin ve en önemlisi müşterilerimizi doğru şekilde dinlemenin sonucunda ortaya çıkmıştır.

Spectra VX3 metal tarama teknolojisinin sanat harikasıdır. 3 frekans, renkli ekran, gelişmiş özellikler ve kablosuz kulaklık kullanma imkanı ile çok güçlü ve akıllı bir dedektördür. VX3’te uzmanlar tarafından geliştirmiş ve başkalarının geride bıraktıklarını dahi bulmanızı sağlayacak özel arama programları hazır gelmektedir.

Bu kullanma kılavuzu, hem VX3’ün özelliklerini, hem de aramaya başlamanız için gereken temel bilgileri içermektedir. Ancak saha deneyiminin yerine hiçbir şey geçmez, bu yüzden önce bu kılavuza çalışıp, ardından VX3’ünüzü kullanarak pratik yapınız. Çok geçmeden, en deneyimli uzmanlara bile bir iki şey öğretebilecek duruma geldiğinizi göreceksiniz.

Ben Spectra VX3’ten ve burada bu cihazı sizin için üreten ve tasarlayan ekibimden gurur duyuyorum. Oregon, ABD’deki üssümüzden bütün dünyaya, 60 yıldır sizin için ürünlerimizi tasarlayıp, üretip, gönderiyoruz. Bütün dedektörlerimizin üzerinde “ABD’de üretilmiştir” etiketini bulabilirsiniz.

 • 8 Hazır Program: Sikke, Sikke & Mücevher, Tuzlu Kumsal, Ganimet, Arama, Derin Gümüş, Hi_pro, Demo’dan birini seçin. Kendinize göre ayarlayın ve kaydedin.
 • Uzmanlar tarafından tasarlandı: Aç-Ara sistemli. Cihazı çalıştırın ve hemen taramaya başlayın, bütün ayarlarını kendisi otomatik olarak yapar.
 • Üç-Frekanslı Tarama: Aynı anda 2.5kHz, 7.5kHz, and 22.5kHz frekanslarında tarama yapar, en derin ve en doğru sonucu verir.
 • Canlı Kontrol Çubuğu: Tarama yaparken bütün ayarları tek bir tuşla yapın.
 • SpectraGraph® Hedef İmzası: Üç frekanstan sağlanan bütün bilgiyi ekrana yansıtır, hedefin kazılmaya değer olup olmadığına çok daha kolay karar verebilirsiniz.
 • Opsiyonel Ton kimliği: Dört Ses Modu: Standart, Bütün-Metaller, Karışık Mod, Hedef Tespiti
 • Hedef Tespiti/Derinlik okuma: Hassas hedef tespiti ve derindeki hedefleri kolayca tespit etmenizi sağlar.
 • 8 önemli Özellik: En üst seviyede bir dedektörden bekleyeceğiniz tüm otomatik ayarlara sahiptir.
 • İsteğinize göre ayarları değiştirebilirsiniz.Ayarlar: Programlar, Hassaslık, Ekran Işığı, Ses, Ayrım, Frekans, Zemin Takibi ve Filtreler.
 • Yüksek Çözünürlükte Ekran: Bütün önemli bilgileri ve arama sonuçlarını çok canlı 320×240 QVGA Renkli Ekranda görüntüler.
 • Kablosuz kulaklık: SpectraSound® kablosuz kulaklıkla kullanmak üzere kablosuz modülle donanmıştır, kablosuz kulaklık pakete dahil değildir.
 • Eclipse 950 9.5″ Su Geçirmez Arama Başlığı: İyi derinlik ve hedef ayrımı ile, kesintisiz ve sessiz çalışma. VX3 bütün V arama başlıklarıyla uyumludur.

 

Ürün Resimleri

 

Ürün Videoları

 

Nasıl Satın Alabilirim?
Whites Spectra VX3 Fiyatı Nekadar?
Whites spectra vx3 fiyatı : 4.850.-TL
Taksitle Nasıl Satın Alabilirim?
Kredi kartınız ile peşin fiyatına 6 taksit olarak www.megadedektor.com online alışveriş sitemiz üzerinden güvenle satın alabilirsiniz
Nakit Ödemelerde İndirim Fırsatı
Peşin Alımlarda ve nakit ödemelerde %5 iskonto uygulanmaktadır

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?