0212 256 64 82 - 0545 651 28 78
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Xp Gmaxx 2 V4

29 Mayıs 2017
379 kez görüntülendi
Xp Gmaxx 2 V4

Xp Gmaxx 2 V4 Dedektör

TEK PARA VE SİKKE ARAMA DEDEKTÖRÜ

 

Xp Gmaxx 2 Tanıtım

Xp Gmaxx 2 v4 dedektör Türkiye’de en çok satılan tek para arama dedektörlerindendir.

Profesyonel tek para arayıcıların en çok tercih etmesinin nedeni diğer dedektörlerin algılayamadığı metalleri tespit edebilemesidir.

Xp Gmaxx 2  dedektörün en büyük eksikliği digital ekrana sahip olmamasıdır. Bu sebeple metalleri sadece ses ile ayrıt edebilmektedir.

XP Gmaxx 2 Fransız teknolojisi tarafında üretilen dünyada en çok satılan tek para avcısı dedektörlerdendir. XP Gmax II dedektör ülkemizde de en çok kullanılan dedektörlerdendir.

XP Gmaxx 2 4.6 kHz frekans ile arama yapma imkanı sağlar. Bu sayede topraktaki her ebattaki llere sinyal verebilir. Xp GmaxII otomatik ve manuel toprak ayar sistemi ile kullanıcıya büyük kolaylıklar sağlar. İsterseniz otomatik olarak toprak ayarını cihaz yapsın, isterseniz maxımum performans alabilmek için toprak ayarını siz yapın.

Xp Gmaxx 2 sesli ayrım özelliğine sahiptir. Farklı ses tonları ile l ayırma kabiliyetine sahip olan bu cihaz digital ekranı olmamasına ragmen kullanıcıya bilgiler sunar. Dünyada yalnızca Xp dedektörlerde bulunana IRON VOLUME özelliği ile dedektörün demire sinyal verme oranını siz belirleyin.

XP Gmaxx 2 IRON TRESHOLD ayarı ile l ayrımlarını kullanıcının istediği şekilde ayarlamasını sağlar. İsterseniz demirleri iptal edebilirsiniz, isterseniz nikelleri iptal edebilirsiniz. SILENCER özelliği ile arazide oluşan parazitleri kullanıcıyı yanıltmamak adı otomatik olarak iptal etme kabiliyetine sahiptir.

XP Gmaxx 2 sahip olduğu dış gövde donanımları ile diğer dedektörlerden farklılıklar göstermektedir. Ergonomik yapısı ile arazide kullancıyı yormaz.

Opsiyonel arama bobinleri ile dedektörünüzün gücüne güç katmak sizin elinizde.

Xp Gmaxx 2 dedektör 8 x 1.5 volt AA pil ile çalışmaktadır, isteğe bağlı olarak şarjlı pillede kullanılabilir.

Mega Dedektör olarak Gmaxx II modeli ile ilgili kullanım bilgileri kullanıcıya detaylı bir şekilde anlatılır. Gmaxx II Türkçe klavuz, garanti belgesi ve faturası ile alıcıya teslim edilir.

Xp Gmaxx 2 Resimleri
Xp Gmaxx 2 Teknik Özellikleri

  • VLF sistem dedetör
  • 4.6 kHz çalışma frekansı
  • Metal ayrım özelliği
  • Hızlı toprak ayarı

Xp Gmaxx 2 Videoları

Nasıl Satın Alabilirim?
Xp Gmaxx 2 V4 Dedektör Fiyatı Ne Kadar ?
Xp gmaxx 2 fiyatı : 3.200.-TL
Taksitle Nasıl Satın Alabilirim?
Kredi kartınız ile peşin fiyatına 6 taksit olarak www.megadedektor.com online alışveriş sitemiz üzerinden güvenle satın alabilirsiniz
Nakit Ödemelerde İndirim Fırsatı
Peşin Alımlarda ve nakit ödemelerde %5 iskonto uygulanmaktadır

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?