0212 256 64 82 - 0545 651 28 78
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Xp Goldmaxx Power

29 Mayıs 2017
265 kez görüntülendi
Xp Goldmaxx Power

Xp Goldmaxx Power V4 Dedektör

2017 MODEL YENİ VERSİYON

 

Xp Goldmaxx Tanıtım

Xp Goldmaxx Power 18 Khz freakans sistemi ile özellikle küçük altın parçacıkları ve bit para diye tabir edilen küçük sikkeleri tespit etmek için tasarlanmış bir dedektördür.

Türkiye’de en çok satılan tek para arama dedektörlerinden birisi olan Xp Goldmaxx Power gerçekten sınıfının en iyi dedektörleri arasındadır.

XP Goldmaxx Power Fransız teknolojisi tarafında üretilen dünyada en çok satılan tek para avcısı dedektörlerdendir. Yüksek frekans sistemi ile donatılan XP Goldmax Power dedektör ülkemizde de en çok kullanılan dedektörlerdendir.

XP Goldmaxx Power 18 kHz frekans ile arama yapma imkanı sağlar. Bu sayede topraktaki en küçük metallere bile sinyal verebilir. Xp Goldmax Power otomatik ve manuel toprak ayar sistemi ile kullanıcıya büyük kolaylıklar sağlar. İsterseniz otomatik olarak toprak ayarını cihaz yapsın, isterseniz maxımum performans alabilmek için toprak ayarını siz yapın.

Xp Goldmaxx Power sesli ayrım özelliğine sahiptir. Farklı ses tonları ile metal ayırma kabiliyetine sahip olan bu cihaz digital ekranı olmamasına ragmen kullanıcıya bilgiler sunar. Dünyada yalnızca Xp dedektörlerde bulunana IRON VOLUME özelliği ile dedektörün demire sinyal verme oranını siz belirleyin.

XP Goldmaxx Power DISC ayarı ile metal ayrımlarını kullanıcının istediği şekilde ayarlamasını sağlar. İsterseniz demirleri iptal edebilirsiniz, isterseniz nikelleri iptal edebilirsiniz. SILENCER özelliği ile arazide oluşan parazitleri kullanıcıyı yanıltmamak adı otomatik olarak iptal etme kabiliyetine sahiptir.

XP Goldmaxx Power sahip olduğu dış gövde donanımları ile diğer dedektörlerden farklılıklar göstermektedir. Ergonomik yapısı ile arazide kullancıyı yormaz.

Opsiyonel arama bobinleri ile dedektörünüzün gücüne güç katmak sizin elinizde.

Xp Goldmaxx Power dedektör 8 x 1.5 volt AA pil ile çalışmaktadır, isteğe bağlı olarak şarjlı pillede kullanılabilir.

Mega Dedektör olarak Goldmax Power modeli ile ilgili kullanım bilgileri kullanıcıya detaylı bir şekilde anlatılır. Goldmax Power Türkçe klavuz, garanti belgesi ve faturası ile alıcıya teslim edilir.

Xp Goldmaxx Resimleri
Xp Goldmaxx Teknik Özellikleri

  • VLF sistem dedektör
  • 18 khz çalışma frekansı
  • Sesli metal ayrım özelliği
  • Hızlı toprak ayarı

Xp Goldmaxx Videoları

Nasıl Satın Alabilirim?
Xp Goldmaxx Power dedektörün fiyatı nekadar?
Xp Goldmaxx dedektörü fiyatı : 3.500.-TL
Taksitle Nasıl Satın Alabilirim?
Kredi kartınız ile peşin fiyatına 6 taksit olarak www.megadedektor.com online alışveriş sitemiz üzerinden güvenle satın alabilirsiniz
Nakit Ödemelerde İndirim Fırsatı
Peşin Alımlarda ve nakit ödemelerde %5 iskonto uygulanmaktadır

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?